Obchodní zástupce / zástupkyně v oblasti obalových materiálů, čisticí a papírové hygieny, autokosmet

Obchodní zástupci

Hledáte práci v lokalitě Hradec Králové nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SANS Products s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 3. 10. 2019 na Úřadu práce ČR - Hradec Králové. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ V OBLASTI OBALOVÝCH MATERIÁLŮ, ČISTICÍ A PAPÍROVÉ HYGIENY, AUTOKOSMETIKY
Pracovní zkušenost na podobné pozici alespoň 2 roky,SŠ vzdělání s maturitou, komunikační, prezentační a vyjednávací dovednost, ŘP sk.B – aktivní řidič, znalost práce na PC na činnosti odpovídající uživatelské.Mzda 28- 70 tis. ( provizní systém) HPP i Živnost.
Místo výkonu práce: SANS Products s.r.o.
Březhradská 148 /3
Hradec Králové, Hradec Králové 503 32
Mzda: 28000 - 70000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 11. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 4. 10. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Obchodní zástupce / zástupkyně v oblasti obalových materiálů, čisticí a papírové hygieny, autokosmet“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti SANS Products s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hradec Králové naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hradec Králové (za poslední 4 týdny).