Pracovník / pracovnice obchodu

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Hledáte práci v lokalitě Hradec Králové nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ERGOTEP, družstvo invalidů. Nabídka byla vystavena dne 1. 7. 2020 na Úřadu práce ČR - Hradec Králové. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

PRACOVNÍK / PRACOVNICE OBCHODU - pouze pro OZP
  • Pp zkrác na dobu určitou, nástup možný ihned, jedná se o zkrácený úvazek na 28 hodin týdně, dvousměnný provoz
  • Náplň práce: obsluha zákazníků a pokladny; odborné poradenství při prodeji; nabídka zboží zákazníkům; doplňování a údržba čistého prostředí prodejny
  • Očekáváme: dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování; spolehlivost a pečlivost; min. stupeň vzdělání - vyučení bez maturity; bezúhonnost; výhodou uživatelská znalost práce s počítačem
  • Nabízíme: atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu; vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích; stabilní výdělek; slevu na kvalitní zboží tescoma; čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (mw trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny
  • Pracovní místo je pro ozp
  • V případě zájmu kontaktujte: nováková lenka bc., tel.: 469 660 912, e-mail: novakova.l@ergotep.cz (po - pá 6:00 - 14:30)

Nabídka práce byla platná do 30. 7. 2020.

Místo výkonu práce: ERGOTEP, družstvo invalidů - pracoviště: Prodejní centrum Tescoma, OC Atrium
Dukelská třída 1713 /7
Hradec Králové, Hradec Králové 500 02
Mzda: 12508 - 15408,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2020
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz (minimálně 28 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 30. 7. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 1. 7. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník / pracovnice obchodu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ERGOTEP, družstvo invalidů nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hradec Králové naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hradec Králové.