Pracovník/pracovnice ve výrobě foukané fólie

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Hledáte práci v lokalitě Hradec Králové nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti NAD obal, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 8. 10. 2021 na Kontaktní pracoviště Hradec Králové. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

  • Náplň práce: obsluha nového stroje na výrobu vyfukování folie, součástí obsluhy je seřizování, formátování ap.
  • Nabízíme: stálou práci, odborné zaučení a proškolení nutné k výkonu práce, zázemí stabilní a rozvíjející se firmy, po odpracovaných 6-ti měsících stravenkový paušál, osobní ohodnocení od vedoucího, po zaškolení a zaučení adekvátní navýšení mzdy


Místo výkonu práce: NAD obal, s.r.o. - pracoviště
Březhradská 148 /3
Hradec Králové, Královéhradecký kraj 503 32
Mzda: 26000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 11. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 7. 11. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 10. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/pracovnice ve výrobě foukané fólie“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti NAD obal, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Královéhradecký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Hradec Králové.