Referent/ referentka bezpečnosti státu v oddělení pobytového správního řízení královéhradecký kraj

Pracovníci veřejné správy vydávající různá povolení

Hledáte práci v lokalitě Hradec Králové nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Ministerstvo vnitra ČR. Nabídka byla vystavena dne 20. 8. 2020 na Úřadu práce ČR - Hradec Králové. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

REFERENT/ REFERENTKA BEZPEČNOSTI STÁTU V ODDĚLENÍ POBYTOVÉHO SPRÁVNÍHO ŘÍZENÍ KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
  • Pp na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou se zkušební dobou šesti měsíců), nástup možný od 1.10.2020
  • Náplň práce: samostatné vedení správního řízení ve věci pobytu cizinců dle zákona č. 326/1999 sb., o pobytu cizinců, ve znění pozdějších předpisů, zejména vyřizování pobytových žádostí, včetně přípravu podkladů, prověřování a práce s databázemi policie čr a mv, administrativní činnost spojená se správním řízením ad.
  • Požadujeme: velmi dobrou uživatelskou znalost práce na pc (word, excel, internet), všeobecný přehled se zaměřením na politickou a bezpečnostní situaci ve světě, znalost správního řízení výhodou, státní občanství čr podmínkou
  • Osobnostní předpoklady: pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, schopnost organizovat si práci, trestní a morální bezúhonnost, schopnost týmové práce
  • Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 341/2017 sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 12. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků
  • Požadované doklady: strukturovaný životopis (příp. s foto), před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší tří měsíců
  • Nabízíme: fksp, stravenky aj.
Nabídku společně se strukturovaným životopisem zasílejte do 4.9.2020 na e-mailovou adresu tp.hradeckralove@mvcr.cz s předmětem "přijímací řízení HK". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Nabídka práce byla platná do 4. 9. 2020.

Místo výkonu práce: Ministerstvo vnitra ČR - pracoviště MV v Hradci Králové
Ulrichovo náměstí 810 /4
Hradec Králové, Hradec Králové 500 02
Mzda: 28833 - 40733,-Kč / měsíc
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 4. 9. 2020

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Referent/ referentka bezpečnosti státu v oddělení pobytového správního řízení královéhradecký kraj“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .