Referent / referentka odd. pohledávek a ibv v odboru právních služeb hk

Úředníci jinde neuvedení

Hledáte práci v lokalitě Hradec Králové nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Nabídka byla vystavena dne 28. 8. 2020 na Úřadu práce ČR - Hradec Králové. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

REFERENT / REFERENTKA ODD. POHLEDÁVEK A IBV V ODBORU PRÁVNÍCH SLUŽEB HK
  • Pp na dobu určitou 1 roku s možností změny na dobu neurčitou, nástup dle dohody
  • Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou, znalost zákona č. 219/2000 sb., ve znění pozdějších předpisů, orientace v ostatních právních předpisech, týkajících se předmětné oblasti výhodou, znalost práce s pc (ms office), samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, státní občanství české republiky, občanství jiného členského státu evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem dohody o evropském hospodářském prostoru
trestní bezúhonnost, splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.
  • Náplň práce: sledování stavu a vývoje pohledávek, zajišťování vymáhání pohledávek, kontrola závazků ze smluvních vztahů, zajišťování podkladů pro právní zástupce a právníky, evidenční práce, zajišťování zápisů vlastnických a jiných věcných práv do katastru nemovitostí
  • Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 sb.
  • Pracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, s podmínkou schopnosti realizace služebních cest v rámci své činnosti.
  • Nabídky se strukturovaným životopisem, podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 20. září 2020 na adresu elektronické pošty: ilona.labikova@uzsvm.cz

Nebo na adresu:

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Územní pracoviště Hradec Králové
Ing. Ilona Labíková

Horova 180:

502 06 Hradec Králové
Nabídka práce byla platná do 20. 9. 2020.

Místo výkonu práce: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - pracoviště
Horova 180 /10
Hradec Králové, Hradec Králové 500 02
Mzda: 19730 - 28920,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 20. 9. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 28. 8. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Referent / referentka odd. pohledávek a ibv v odboru právních služeb hk“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hradec Králové naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Hradec Králové.