Vedoucí kuchař/kuchařka

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Hledáte práci v lokalitě Hradec Králové nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338. Nabídka byla vystavena dne 13. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Hradec Králové. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

VEDOUCÍ KUCHAŘ / KUCHAŘKA
  • Pp na dobu neurčitou, nástup dle dohody
  • Požadujeme: vzdělání v oboru kuchař ve školní jídelně - řízení kolektivu, znalost problematiky školního stravování a hygienických předpisů, základní znalost práce na pc, schopnost řídit kolektiv, organizační schopnosti, pracovitost, spolehlivost, vstřícné chování ke strávníkům, flexibilitu;
  • Nabízíme: práci v dobrém kolektivu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní tarif
  • Platové podmínky podle praxe + příplatek za vedení
  • V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (7:00 - 14:00), kontaktní osoba: tláskalová stanislava mgr., tel.: 495 212 569, e-mail: sekretariat@sosasou-vocelova.cz (životopisy zasílejte do 30.5.2021)

Místo výkonu práce: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338
Vocelova 1338 /2
Hradec Králové, Královéhradecký kraj 500 02
Mzda: 16980 - 24780,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 5. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 13. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 16. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Vedoucí kuchař/kuchařka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338 nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Královéhradecký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Hradec Králové.