Výrobní dělník/dělnice

Montážní dělníci ostatních výrobků

Hledáte práci v lokalitě Hradec Králové nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ARROW International CR, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 31. 3. 2021 na Kontaktní pracoviště Hradec Králové. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

CZ-ISCO: 8219 Montážní dělníci ostatních výrobků
VÝROBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE
  • Místo výkonu práce: pražská 209, 500 04 hradec králové 4
  • Pp na dobu určitou 1 roku, nástup 1.1.2020
  • Náplň práce: výroba a montáž jemné lékařské techniky-katétrů; jedná se o práci v čistých výrobních prostorech hradeckého závodu.
  • Nabízíme: týden dovolené navíc, věrnostní program, stravování, firemní akce
  • Svozová doprava z jaroměře, hořic, chlumce nad cidlinou, nechanic, nového bydžova na ranní, odpolední a noční směny zdarma
  • V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (pondělí až pátek; 8 - 14 hodin), kontaktní osoba: zemanová veronika, tel. 495 759 108, e-mail: veronika.zemanova@teleflex.com

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: ARROW International, CR a.s.
Pražská třída 209 /182
Hradec Králové, Královéhradecký kraj 500 04
Mzda: 22000 - 25000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 2. 1. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 13
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 31. 3. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Výrobní dělník/dělnice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ARROW International CR, a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Královéhradecký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Hradec Králové.