Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Hustopeče

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Hustopeče. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Hustopeče:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Svářeč/svářečka - ruční nebo robotické svařování

Zaměstnavatel Westfalia Metal s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2021.

Operátor/operátorka výroby

Zaměstnavatel Westfalia Metal s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21500 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2021.

Obsluha strojů

Zaměstnavatel Westfalia Metal s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2021.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel IF FACILITY a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Učitel/ka

Zaměstnavatel Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.