Úřad práce Jablonec nad Nisou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Jablonec nad Nisou. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Jablonec nad Nisou:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný / strážná

Zaměstnavatel KBS Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný / strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000 - 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 3. 2020.

Strážný / strážná

Zaměstnavatel KBS Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný / strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 3. 2020.

Řidič dodávky

Zaměstnavatel ARTGLASS s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič dodávky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Pěnčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Všeobecná zdravotní sestra - směnová

Zaměstnavatel Domov seniorů U Přehrady, z. s. nabízí práci na pozici "Všeobecná zdravotní sestra - směnová" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 33000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Číšníci a servírky

Zaměstnavatel ranko.eu s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšníci a servírky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35.5 týdně) a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Zásada.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Desná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Číšník/servírka v chráněné kavárně

Zaměstnavatel FOKUS Liberec o.p.s. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka v chráněné kavárně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300 - 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 2. 2020.

Obsluha dětského koutku

Zaměstnavatel Libor Turský nabízí práci na pozici "Obsluha dětského koutku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10314,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Pomocná síla do kavárny

Zaměstnavatel Libor Turský nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kavárny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10314,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Pomocný administrativní pracovník

Zaměstnavatel Libor Turský nabízí práci na pozici "Pomocný administrativní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Tomáš Labuda nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.