Úřad práce Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel hry na kytaru

Zaměstnavatel Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel hry na kytaru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Administrátor/správce it

Zaměstnavatel Strojírenský zkušební ústav, s.p. nabízí práci na pozici "Administrátor/správce it" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 4. 2021.

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Zaměstnavatel Jan Paroulek nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci obchodního provozu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 4. 2021.

Provozní zaměstnanec muzea skla

Zaměstnavatel SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC nabízí práci na pozici "Provozní zaměstnanec muzea skla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Harrachov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Všeobecné sestry v domácí zdravotní péči

Zaměstnavatel Malyra s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecné sestry v domácí zdravotní péči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení

Zaměstnavatel TREKVILA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 3. 2021.

Pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení

Zaměstnavatel TREKVILA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 3. 2021.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel KBS Security s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.

Telefonní operátoři

Zaměstnavatel M & S fair agency s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátoři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Údržbář /zahradník

Zaměstnavatel SKY & FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář /zahradník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Josefův Důl.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 1. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tanvald.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.