Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Miroslav

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Miroslav. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Miroslav:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel Bc. Miroslav Štětka hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Miroslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 2. 2021.

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Zaměstnavatel Lilacosta s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7700 - 8700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Miroslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Miroslav Pešout hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Miroslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Zaměstnavatel Lilacosta s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7400 - 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Miroslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Pracovníci ve výrobě kosmetiky

Zaměstnavatel Lilacosta s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Miroslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Zaměstnavatel Lilacosta s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7400 - 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Miroslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.