Úřad práce Jindřichův Hradec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Jindřichův Hradec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Jindřichův Hradec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/ce

Zaměstnavatel AVÍZO s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20.3 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Dělník/ce

Zaměstnavatel AVÍZO s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Administrativní pracovnice

Zaměstnavatel BAFA TRADING s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nová Bystřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Programátoři počítačových aplikací

Zaměstnavatel JHDATA s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátoři počítačových aplikací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Venkovní obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Relanta s.r.o. nabízí práci na pozici "Venkovní obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Výpomoc u koní - místování

Zaměstnavatel Milan Taras nabízí práci na pozici "Výpomoc u koní - místování" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Studená.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Výpomoc na pile

Zaměstnavatel Milan Taras nabízí práci na pozici "Výpomoc na pile" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Studená.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Budějovický Regent s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Budějovický Regent s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12200 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2020.

Mechanik - montážní pracovník

Zaměstnavatel Czech LIME s.r.o. nabízí práci na pozici "Mechanik - montážní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Projektant elektro

Zaměstnavatel Fiera a.s. nabízí práci na pozici "Projektant elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 4. 2020.