Úřad práce Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/á

Zaměstnavatel ELZY servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2021.

Strážný

Zaměstnavatel ELZY servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 99.9 - 103.12,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Strážný

Zaměstnavatel ELZY servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Strážný

Zaměstnavatel ELZY servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Asistent/ka zákaznického servisu

Zaměstnavatel Kores Europe s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka zákaznického servisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strmilov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel Federal-Mogul Valvetrain s.r.o. nabízí práci na pozici "Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dačice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Všeobecný účetní

Zaměstnavatel Budějovický Regent s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecný účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2021.

Masér/ka (pracovník wellness centra)

Zaměstnavatel ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Masér/ka (pracovník wellness centra)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Venkovní obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Relanta s.r.o. nabízí práci na pozici "Venkovní obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2021.

Provozní elektrikář

Zaměstnavatel Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. nabízí práci na pozici "Provozní elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24750,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Úklid, pomocná síla

Zaměstnavatel MUZEUM ČOKOLÁDY a MARCIPÁNU o.p.s. nabízí práci na pozici "Úklid, pomocná síla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Tábor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2021.

Průzkum a sledování inzerce

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Průzkum a sledování inzerce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 4. 2021.