Úřad práce Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Asistent/ka zákaznického servisu

Zaměstnavatel Kores Europe s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka zákaznického servisu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strmilov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Brusič - nástrojař

Zaměstnavatel Rudolf Koller spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Brusič - nástrojař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dolní Pěna.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Údržba čerpací stanice

Zaměstnavatel SHOP LORD s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržba čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Budějovický Regent s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12200 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Budějovický Regent s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Obsluha v kavárně

Zaměstnavatel Ardea insignis s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha v kavárně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.

Pracovník drobných kompletačních prací

Zaměstnavatel RE-MI-RE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník drobných kompletačních prací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.

Zaměstnanec úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Zaměstnanec úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.

Strážný/á - zařazený do výjezdové skupiny

Zaměstnavatel ELZY servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á - zařazený do výjezdové skupiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.

Vrátný/á

Zaměstnavatel Falcon para s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 102.7,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Studená.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel SHOP LORD s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Prodejce zábavní pyrotechniky

Zaměstnavatel Tomáš Plaček nabízí práci na pozici "Prodejce zábavní pyrotechniky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7300 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.