Hypoteční specialista

Finanční poradci specialisté

Hledáte práci v lokalitě Jindřichův Hradec nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SMS finance, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 14. 12. 2018 na Úřadu práce ČR - Jindřichův Hradec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

KONTAKT E-MAILEM (jakub.chroust@smsfinance.cz)

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hypoteční specialista ve zcela nové pobočce. Pracovní pozice je zaměřená především na komunikaci se stávajícími klienty a s hypotečním portálem Chytré Hypo. Nabízíme fixní finanční ohodnocení a širokou škálu firemních benefitů (profesionální školení v oboru financí, firemní notebook, telefon, auto). Flexibilní pracovní doba v blízkosti Vašeho bydliště s možností pracovat na home office (klienty dostanete přiřazené podle Vámi zvolené lokality). Možnost rychlého kariérního postupu. Živnostenský list není třeba.

Nabídka práce byla platná do 20. 2. 2019.

Místo výkonu práce: SMS finance, a.s. - 001
sídliště U Nádraží 1098
Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec 377 01
Mzda: 28500 - 42000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba (minimálně 8 hodin)
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 20. 2. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 20. 2. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Hypoteční specialista“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti SMS finance, a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jindřichův Hradec naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Jindřichův Hradec.