Vychovatel/ka školní družiny

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Hledáte práci v lokalitě Jindřichův Hradec nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121. Nabídka byla vystavena dne 25. 10. 2019 na Úřadu práce ČR - Jindřichův Hradec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadované předpoklady dle školského zákona. Zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost. Možnost trvalého pracovního poměru. Pracovní doba 6:00 - 8:00 a 11:40 - 16:30
Závodní stravování.

Nabídka práce byla platná do 8. 1. 2020.

Místo výkonu práce: Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121
Štítného 121
Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec 377 01
Mzda: 27000 - 31000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 1. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dělené směny
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 8. 1. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 2. 12. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Vychovatel/ka školní družiny“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jindřichův Hradec naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Jindřichův Hradec.