Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Třeboň

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Třeboň. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Třeboň:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Budějovický Regent s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Budějovický Regent s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12200 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Všeobecný účetní

Zaměstnavatel Budějovický Regent s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Prodavačka

Zaměstnavatel Kristýna Holická hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.