Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Bohumín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Bohumín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Bohumín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Svářeči

Zaměstnavatel BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bohumín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Obsluha cnc stroje - laser pro dělení materiálu

Zaměstnavatel BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bohumín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.