Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Havířov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Havířov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Havířov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchaři

Zaměstnavatel Daša Mičková nabízí práci na pozici "Kuchaři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Havířov. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Ostraha - detektivové prodejny kaufland

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektivové prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Havířov. Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Ostraha - detektivové prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektivové prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Havířov. Nabídka práce byla publikována dne 2. 11. 2021.

Šička

Zaměstnavatel TRIAS a spol., spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 15200 - 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Havířov. Nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Operátoři bezpečnostního centra

Zaměstnavatel DEFENDIT CORDIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři bezpečnostního centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16800 - 22800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Havířov. Nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel DEFENDIT CORDIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8400,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Havířov. Nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Pracovník strážní služby

Zaměstnavatel DEFENDIT CORDIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník strážní služby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16800 - 17100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Havířov. Nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Pracovník strážní služby

Zaměstnavatel DEFENDIT CORDIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník strážní služby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16800 - 17100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Havířov. Nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Finanční konzultant

Zaměstnavatel SMS finance, a.s. nabízí práci na pozici "Finanční konzultant" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Havířov. Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2021.