Asistenti prodeje přes e-shop

Operátoři počítačů pro vkládání dat

Hledáte práci v lokalitě Havířov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Enduro9 Jan s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 13. 9. 2021 na Kontaktní pracoviště Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadavky: aktivní znalost práce na PC, výhodou zkušenosti se zadáváním a editaci dat v e-shopu, orientace v sociálních sítích, výhodou přehled v oblasti motocyklového sortimentu.

Náplň práce: podpora prodeje motocyklových doplňků (zaměřeno na enduro) včetně vkládání zboží do e-shopu.
Pracovní doba: 9-17 hod

Způsob kontaktu: zasílat životopis na e-mail.
Místo výkonu práce: Enduro9 Jan s.r.o.
Požárnická 182 /19
Havířov, Moravskoslezský kraj 736 01
Mzda: 18000 - 25000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 30. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 15. 9. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Asistenti prodeje přes e-shop“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Enduro9 Jan s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Karviná.