Operátor bezpečnostního centra

Operátoři bezpečnostních služeb

Hledáte práci v lokalitě Havířov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DEFENDIT SECURITY s.r.o. - sídlo. Nabídka byla vystavena dne 4. 10. 2019 na Úřadu práce ČR - Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Náplň práce:
  • Vzdálený monitoring zabezp. zařízení připojených na bezpečnostní centrum, obsluha pc s množstvím specifických programů, zadávání a editace objektů v rámci pco, vytváření statistik a evidencí dle požadavků zákazníka, vyhodnocování přijatých signálů ze zabezp. systémů na střežených objektech, vedení knihy jízd pro zaměstnance, obsluha kamerových systémů, komunikace s kontaktními osobami a bezpečnostními sbory, koordinace výjezdové skupiny a ostrahy při zásazích na objektech, práce v nepřetržitém 2směnném provozu (noční práce).

Požadavky:
  • Znalost práce na pc na uživatelské úrovni (ms office, os windows, internet) podmínkou, vynikající znalost českého jazyka - gramatika, ochota k dalšímu vzdělávání. vynikající komunikační schopnosti.

Zájemci o práci, ať zašlou e-mail s profesním životopisem na e-mail prace@defendit.cz

Nabídka práce byla platná do 21. 11. 2019.

Místo výkonu práce: DEFENDIT SECURITY s.r.o. - Havířov bezp. centrum
Hlavní třída 387 /45
Havířov, Karviná 736 01
Mzda: 15740 - 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 11. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz (minimálně 38.7 hodin)
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 21. 11. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 10. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Operátor bezpečnostního centra“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DEFENDIT SECURITY s.r.o. - sídlo nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Karviná naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Karviná (za poslední 4 týdny).

Obsluha grilu

SEPTIMA spol. s r.o., Karviná, ÚP ČR - Karviná

Uklízeči

Českomoravská Bezpečnostní Agentura, s r. o., Český Těšín, ÚP ČR - Karviná

Administrativní pracovníci

Ing. Eva Kencká - účetnictví, s.r.o., Karviná, ÚP ČR - Karviná

Obsluha praček

Prádelna Lotos s.r.o., Horní Suchá, ÚP ČR - Karviná