Operátor bezpečnostního centra

Operátoři bezpečnostních služeb

Hledáte práci v lokalitě Havířov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DEFENDIT SECURITY s.r.o. - sídlo. Nabídka byla vystavena dne 19. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Náplň práce:
  • Vzdálený monitoring zabezp. zařízení připojených na bezpečnostní centrum, obsluha pc s množstvím specifických programů, zadávání a editace objektů v rámci pco, vytváření statistik a evidencí dle požadavků zákazníka, vyhodnocování přijatých signálů ze zabezp. systémů na střežených objektech, vedení knihy jízd pro zaměstnance, obsluha kamerových systémů, komunikace s kontaktními osobami a bezpečnostními sbory, koordinace výjezdové skupiny a ostrahy při zásazích na objektech, práce v nepřetržitém 2směnném provozu (noční práce).
Bezbarierový vstup na pracoviště.

Požadavky:
  • Znalost práce na pc na uživatelské úrovni (ms office, os windows, internet) podmínkou, vynikající znalost českého jazyka - gramatika, ochota k dalšímu vzdělávání. vynikající komunikační schopnosti.

Zájemci o práci, ať zašlou e-mail s profesním životopisem na e-mail prace@defendit.cz

Nabídka práce byla platná do 12. 6. 2020.

Místo výkonu práce: DEFENDIT SECURITY s.r.o. - Havířov bezp. centrum
Hlavní třída 387 /45
Havířov, Karviná 736 01
Mzda: 15740 - 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz (minimálně 38.7 hodin)
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 12. 6. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 9. 6. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor bezpečnostního centra“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DEFENDIT SECURITY s.r.o. - sídlo nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Karviná naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Karviná.