Operátor bezpečnostního centra

Operátoři bezpečnostních služeb

Hledáte práci v lokalitě Havířov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DEFENDIT SECURITY s.r.o. - sídlo. Nabídka byla vystavena dne 9. 11. 2020 na Kontaktní pracoviště Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Náplň práce: Vzdálený monitoring zabezp. zařízení připojených na bezpečnostní centrum, obsluha PC s množstvím specifických programů, zadávání a editace objektů v rámci PCO, vytváření statistik a evidencí dle požadavků zákazníka, vyhodnocování přijatých signálů ze zabezp. systémů na střežených objektech, vedení knihy jízd pro zaměstnance, obsluha kamerových systémů, komunikace s kontaktními osobami a bezpečnostními sbory, koordinace výjezdové skupiny a ostrahy při zásazích na objektech, práce v nepřetržitém 2směnném provozu (noční práce).
Požadavky: Znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Office, OS Windows, internet) podmínkou, vynikající znalost českého jazyka - gramatika, ochota k dalšímu vzdělávání. Vynikající komunikační schopnosti.
Zaměstnanecké výhody: Práce s moderními technologiemi, možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání, práci vhodnou pro OZP, férový systém odměňování, práce v příjemném a čistém prostředí.
Práce je vhodná pro osoby na invalidním vozíku - plošina, bezbariérové přístupy.


Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Nabídka práce byla platná do 16. 1. 2021.

Místo výkonu práce: DEFENDIT SECURITY s.r.o. - Havířov bezp. centrum
Hlavní třída 387 /45
Havířov, Moravskoslezský kraj 736 01
Mzda: 15740 - 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 16. 11. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 16. 1. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor bezpečnostního centra“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DEFENDIT SECURITY s.r.o. - sídlo nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Karviná.