Recepční ubytovny

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Hledáte práci v lokalitě Havířov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Městská realitní agentura, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 10. 9. 2021 na Kontaktní pracoviště Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Práce při obsluze recepce ubytovny, vyhotovování smluv o ubytování, výběr poplatků za ubytování, kontrola bezpečného a spolehlivého provozu ubytovny
12-ti hodinové směny

Způsob kontaktu: předem telefonicky nebo e-mailem
Místo výkonu práce: Městská realitní agentura, s.r.o.
U Lesa 865 /3a
Havířov, Moravskoslezský kraj 736 01
Mzda: 8500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 7. 9. 2001
Pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 6. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 13. 9. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Recepční ubytovny“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Městská realitní agentura, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Karviná.