Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Horní Suchá

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Horní Suchá. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Horní Suchá:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Šička, oprava oděvů

Zaměstnavatel Prádelna Lotos s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horní Suchá.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Technik - mechanik

Zaměstnavatel ELKA NOVA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horní Suchá.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.

Zedníci-betonáři

Zaměstnavatel ELKA NOVA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horní Suchá.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.

Mechanici a opraváři osobních, nákladních motorových vozidel

Zaměstnavatel EURO PORT TANK s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horní Suchá.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.