Asistent eshopu

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Karviná nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PAPERMAX,s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 30. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

POUZE OZP

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail
Místo výkonu práce: PAPERMAX,s.r.o. - Karviná
Rudé armády 1820 /31
Karviná, Moravskoslezský kraj 733 01
Mzda: 18000 - 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 30. 4. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 3. 6. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 2. 5. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Asistent eshopu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PAPERMAX,s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Karviná.