Pomocná síla do kantýny, kuchyně

Pomocníci v kuchyni

Hledáte práci v lokalitě Moravská Ostrava a Přívoz nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ASTRAFOOD s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 18. 11. 2020 na Kontaktní pracoviště Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

POUZE OZP
Pracovník bude zajišťovat pomocné práce při výdeji obědů, mytí nádobí, mytí stolů a další pomocné práce jako udržování čistoty v kantýně a kuchyni

Způsob kontaktu: předem telefonicky od 7.00 hod do 14.00 hod. nebp e-mailem
Místo výkonu práce: ASTRAFOOD s.r.o. - areál BEKAERT
Přívozská 366
Moravská Ostrava a Přívoz, Moravskoslezský kraj 702 00
Mzda: 7500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 18. 11. 2020
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 18. 1. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 20. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pomocná síla do kantýny, kuchyně“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ASTRAFOOD s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Karviná.