Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Petrovice u Karviné

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Petrovice u Karviné. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Petrovice u Karviné:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Elektrikáři

Zaměstnavatel Stavby Zdražila s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Speciální pedagog ve speciálně pedagogickém centru

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Šička ve výrobě konfekce strojní

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Školníci, údržbáři

Zaměstnavatel Šance pro region s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Učitelé matematiky na střední škole

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2020.

Pradlák/pradlena

Zaměstnavatel Šance pro region s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2020.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel MaAnBa Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 80,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2019.

Učitel/ka francouzského jazyka pro sš

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 8. 2019.

Prodavači potravinářského zboží

Zaměstnavatel COOP Beskydy, spotřební družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 27.5 týdně) a nabízená mzda 13400,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 6. 2019.

Manipulační dělník v elektrotechnice

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 5. 2019.

Specialista v oblasti marketingu

Zaměstnavatel Nodens, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 5 týdně) a nabízená mzda 35000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2019.

Prodavači

Zaměstnavatel COOP Beskydy, spotřební družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 27.5 týdně) a nabízená mzda 13400,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2019.