Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Petrovice u Karviné

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Petrovice u Karviné. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Petrovice u Karviné:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělníci v elektrotechnice

Zaměstnavatel Šance pro region s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10950,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Strážní, vrátní

Zaměstnavatel Šance pro region s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Šičky ve výrobě konfekce strojní

Zaměstnavatel Šance pro region s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Strážní, vrátní

Zaměstnavatel Šance pro region s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Petrovice u Karviné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.