Strážní, vrátní

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Petrovice u Karviné nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Šance pro region s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 5. 8. 2021 na Kontaktní pracoviště Karviná. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

POUZE OZP
Práce v nepřetržitém provozu (směna 12 hodin) pouze pro osoby s plným nebo částečným invalidním důchodem.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je doručit strukturovaný životopis, rozhodnutí z čssz o přiznání invalidního důchodu a osvědčení o získání kvalifikace - strážný na e-mail: vinklarova.valerie@dakol-karvina.cz nebo na adresu:

Šance pro region s.r.o.
Vinklarova Valerie
735 75 Petrovice u Karviné

Nabídka práce byla platná do 14. 9. 2021.

Místo výkonu práce: Šance pro region s.r.o.
Petrovice u Karviné 570, Moravskoslezský kraj
735 72
Mzda: 16800,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 9. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 14. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 8. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Strážní, vrátní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Šance pro region s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Karviná.