Operátor/ka výroby

Montážní dělníci mechanických zařízení

Hledáte práci v lokalitě Kladno nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Keihin Thermal Technology Czech, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 14. 1. 2020 na Úřadu práce ČR - Kladno. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)


Nabídka práce byla platná do 29. 1. 2020.

Místo výkonu práce: Keihin Thermal Technology Czech, s.r.o.
Unhošťská 2747
Kladno, Kladno 272 01
Mzda: 19500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 13. 1. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 17
Nabídka práce je platná: do 29. 1. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 15. 1. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor/ka výroby“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Keihin Thermal Technology Czech, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Kladno naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Kladno.