Úřad práce Kontaktní pracoviště Klatovy

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Klatovy. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Klatovy:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Průzkum a sledování inzerce

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Průzkum a sledování inzerce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sušice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Relanta s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sušice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.

Údržbář

Zaměstnavatel Iveta Pavlíčková nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel JUDr.Miloslav Zwiefelhofer nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Expedice, správa e - shopu /objednávek

Zaměstnavatel Jaroslav Potužník nabízí práci na pozici "Expedice, správa e - shopu /objednávek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Horažďovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 1. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Řidič

Zaměstnavatel VETAMIX s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Zaměstnavatel EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným nabízí práci na pozici "Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Administrativní pracovník - administrativa ve výrobě

Zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník - administrativa ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sušice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Jaroslav Špeta nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.

Distributor reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hůry.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2020.