Obchodní zástupce

Obchodní zástupci

Hledáte práci v lokalitě Sušice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti 2P SERVIS s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 19. 2. 2021 na Kontaktní pracoviště Klatovy. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Vhodné pro OZP i zdravé
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, obchodní talent a zkušenosti, znalost AJ slovem i písmem, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci
VÝHODOU: znalost NJ a manažerské schopnosti
NÁPLŇ PRÁCE: reprezentace firmy, vyhledávání nových zákazníků, péče o zákazníky stávající, poskytování zákaznického servisu, komunikace se zákazníky, komunikace s ostatními odděleními firmy, administrativní práce, výhledově vybudování vlastního týmu a postup na vedoucí pozici
Práce z kanceláře, po zapracování i z domova. Nejedná se o neustálé objíždění zákazníků, služební cesty budete konat podle potřeby. Pro usnadnění Vaší práce budete mít k dispozici seznamy zákazníků a silnou marketingovou podporu. Telefon, notebook a dle potřeby služební auto jsou samozřejmostí.
NABÍZÍME: práce ve stabilní a perspektivní společnosti, příjemný kolektiv, příležitost pro profesní i mzdový růst, motivační ohodnocení, flexibilní pracovní doba
FIREMNÍ BENEFITY|: příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení účtu zdarma, občerstvení na pracovišti, právní poradenství
Jsme certifikovaný výrobce profesních pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastronomii, výrobce bytového a hotelového textilu a oděvů pro volný čas. V loňském roce jsme rozšířili firmu o středisko na výrobu ochranných pracovních prostředků. Máme zavedené normy ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001.
Jsme držitelé certifikátů Práce postižených a Česká kvalita.
Místo výkonu práce: 2P SERVIS s.r.o. provozovna Sušice Nádražní ul.
Nádražní 580 /12
Sušice, Plzeňský kraj 342 01
Mzda: 40000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 3. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 2. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Obchodní zástupce“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti 2P SERVIS s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Plzeňský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Klatovy.