Úřad práce Krajská pobočka pro hlavní město Prahu

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Krajská pobočka pro hlavní město Prahu. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Krajská pobočka pro hlavní město Prahu:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátní

Zaměstnavatel APOLD SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 13.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 97,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

Zaměstnavatel Sakvojg s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 7.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2020.

Skladník ve strojírenství (sklad elektromateriálu)

Zaměstnavatel A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) nabízí práci na pozici "Skladník ve strojírenství (sklad elektromateriálu)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 18.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Lékař patolog

Zaměstnavatel Aeskulab Patologie, k.s. nabízí práci na pozici "Lékař patolog" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 41384,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 6.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Skladník

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Hosteska

Zaměstnavatel Matěj Lovčí nabízí práci na pozici "Hosteska" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Prodejní asistent

Zaměstnavatel Roček Čaj & Káva, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Prodejní asistent" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 4.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 1. 2021.

Car fleet manager, manažer vozového parku

Zaměstnavatel AMILO Car a.s. nabízí práci na pozici "Car fleet manager, manažer vozového parku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Operátoři cctv

Zaměstnavatel AVES PLUS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Operátoři cctv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100 - 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.