Obchodní zástupci

Obchodní zástupci

Hledáte práci v lokalitě Praha 10 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti EXTEL CZ s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 13. 9. 2021 na Krajská pobočka pro hlavní město Prahu. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

pouze pro OZP

Nabídka práce byla platná do 29. 9. 2021.

Místo výkonu práce: EXTEL CZ s.r.o.
U Plynárny 1290 /99
Praha 10, Hlavní město Praha 101 00
Mzda: 12000 - 27000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 20. 9. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 29. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 15. 9. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Obchodní zástupci“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti EXTEL CZ s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Krajská pobočka pro hlavní město Prahu.