Úřad práce Kontaktní pracoviště Kroměříž

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Kroměříž. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Kroměříž:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Mateřská škola, Kroměříž, Mánesova 3880, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800 - 19770,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Lektor/ka anglického jazyka

Zaměstnavatel Jazyková škola ATHENA s.r.o. nabízí práci na pozici "Lektor/ka anglického jazyka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 260,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Skladník- obsluha pilky na řezání kovů

Zaměstnavatel WASHINA engineering s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník- obsluha pilky na řezání kovů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chvalčov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Úklidové práce

Zaměstnavatel Petr Stratil nabízí práci na pozici "Úklidové práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Obsluha cnc stroje

Zaměstnavatel WASHINA engineering s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha cnc stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chvalčov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Technolog - normovač strojních operací

Zaměstnavatel WASHINA engineering s.r.o. nabízí práci na pozici "Technolog - normovač strojních operací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chvalčov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Asistent/ka vedoucího výroby

Zaměstnavatel WASHINA engineering s.r.o. nabízí práci na pozici "Asistent/ka vedoucího výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chvalčov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Řidič/ka b - rozvoz jídla

Zaměstnavatel Obědy-Huťka s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka b - rozvoz jídla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zdounky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Pracovník/ce v sociálních službách

Zaměstnavatel Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek nabízí práci na pozici "Pracovník/ce v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Vrátný

Zaměstnavatel Areál Hvězda s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2021.

Prodavač/ka bytového textilu

Zaměstnavatel BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka bytového textilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Skladník

Zaměstnavatel PLASTIKA a.s. nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2021.