Úřad práce Kroměříž

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kroměříž. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kroměříž:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úklidový pracovník/ce

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300 - 7500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Pomocná kuchařka / pomocný kuchař

Zaměstnavatel ADAM EXCLUSIVE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná kuchařka / pomocný kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12500 - 13000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Vedoucí/správce e-shopu

Zaměstnavatel Natures Care CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí/správce e-shopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 19600 - 29800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Střílky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Účetní

Zaměstnavatel JOSPO a.s. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Balič/ka

Zaměstnavatel JOSPO a.s. nabízí práci na pozici "Balič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 16100 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Finanční konzultant/ka

Zaměstnavatel NN Finance, s.r.o. nabízí práci na pozici "Finanční konzultant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Programátor webových / serverových aplikací

Zaměstnavatel SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Programátor webových / serverových aplikací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Obchodní zástupce - zlínský kraj

Zaměstnavatel Brand product s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce - zlínský kraj" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lutopecny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Ostraha objektu

Zaměstnavatel AG King s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Loukov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Elektromontér výroby rozvaděčů

Zaměstnavatel Elektro Kroměříž a.s. nabízí práci na pozici "Elektromontér výroby rozvaděčů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Pomocní kuchaři

Zaměstnavatel HELEMIK manufaktura s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní kuchaři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 100 - 150,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Strážný

Zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16100 - 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.