Edukátor v kultuře - kurátor městského muzea

Ostatní odborní pracovníci v galeriích, muzeích a knihovnách

Hledáte práci v lokalitě Bystřice pod Hostýnem nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Město Bystřice pod Hostýnem. Nabídka byla vystavena dne 10. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - Kroměříž. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
  • Náplň práce: správa sbírky a zprostředkovávání sbírkových předmětů badatelům, zajišťování kulturně výchovných akcí a programů pro školy i veřejnost, realizace výstav, poskytování odborných informací a průvodcovská činnost.
  • Vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání, dobrá znalost práce na pc (word, excel), pečlivost, prezentační dovednosti
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění
  • Uchazeč podá písemnou přihlášku v zalepené obálce označené „výběrové řízení – referent na úseku přestupků“ na podatelně městského úřadu nebo zašle na adresu: městský úřad bystřice pod hostýnem, masarykovo nám 137, 768 61 bystřice pod hostýnem, případně do datové schránky města se zaručeným elektronickým podpisem nejpozději do 22.08.2019 (včetně). výběrové řízení se bude konat 26.08.2019 od 14 do 17 hodin. uchazeči, kteří budou splňovat podmínky výběrového řízení, budou informováni o místě konání výběrového řízení e-mailem.
  • Více informací je zveřejněno na www.bystriceph.cz

Nabídka práce byla platná do 22. 8. 2019.

Místo výkonu práce: Město Bystřice pod Hostýnem
Masarykovo nám. 137
Bystřice pod Hostýnem, Kroměříž 768 61
Mzda: 18230 - 27420,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 22. 8. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 8. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Edukátor v kultuře - kurátor městského muzea“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Město Bystřice pod Hostýnem nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Kroměříž naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Kroměříž.