Strojírenský dělník - provozní elektrikář

Strojírenští kovodělníci

Hledáte práci v lokalitě Bystřice pod Hostýnem nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti KOVONAX spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 1. 7. 2021 na Kontaktní pracoviště Kroměříž. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem
  • Požadujeme: vyučení, osvědčení o zkoušce dle vyhlášky č. 50/78 sb., zkušenost s opravami strojů a provozního zařízení, dobrou pracovní morálku
  • Pracovní doba 6:00-14:00 hod., s předpokladem přesčasové práce dle zákona, časová mzda, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
  • Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky út - pá 8:00 - 10:00 hod. (603 580 230)

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: KOVONAX spol. s r.o.
Sušilova 477
Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj 768 61
Mzda: 21200,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 12. 7. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 1. 7. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Strojírenský dělník - provozní elektrikář“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti KOVONAX spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Kroměříž.