Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Holešov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Holešov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Holešov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrchní referent/rada – sociální pracovník/ce

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Vrchní referent/rada – sociální pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21260 - 31240,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Sociální pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Úřad práce České republiky nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21260 - 31240,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Ostraha prodejny - lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny - lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2022.

Úklidové práce

Zaměstnavatel Petr Stratil nabízí práci na pozici "Úklidové práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 100 - 140,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 27. 12. 2021.

Uklízeč/ka (cukrárna, pekárna)

Zaměstnavatel TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka (cukrárna, pekárna)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11400,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Strážný

Zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 101.1,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 6. 11. 2021.

Skladník ve stavebninách - vzv

Zaměstnavatel TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skladník ve stavebninách - vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 18. 10. 2021.

Ostraha společnosti

Zaměstnavatel KRODOS SERVIS a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha společnosti" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 14. 10. 2021.

Řidič nákladního automobilu

Zaměstnavatel BM plus, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič nákladního automobilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Hlavní mechanik

Zaměstnavatel BM plus, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Hlavní mechanik" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Řidič malého dodávkového automobilu

Zaměstnavatel TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič malého dodávkového automobilu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12600,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Holešov. Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2021.