Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Holešov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Holešov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Holešov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Elektrikář veřejného osvětlení

Zaměstnavatel Technické služby Holešov, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Pracovník/ce úklidu železniční stanice

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Skladový/á účetní

Zaměstnavatel MGM a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel VALPOL doprava s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Pomocné práce v kuchyni + pokladna

Zaměstnavatel chateau.catering, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Ostraha prodejny - lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 15000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Pomocná síla - mytí nádobí

Zaměstnavatel JOSPO a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Balič/ka

Zaměstnavatel JOSPO a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Pomocné kuchařské práce

Zaměstnavatel JOSPO a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Uklízeč/ka (cukrárna, pekárna)

Zaměstnavatel TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 4. 2021.

Řidič malého dodávkového automobilu

Zaměstnavatel TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Pomocný dělník/ce

Zaměstnavatel TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400 - 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2021.