Řidič nákladního automobilu

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Hledáte práci v lokalitě Holešov, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BM plus, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 20. 9. 2021 na Kontaktní pracoviště Kroměříž. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici „Řidič nákladního automobilu“ (vhodné pro OZP)

PRACOVIŠTĚ Holešov
  • Náplň práce: rozvoz papírenského zboží v regionu morava, příp. slovensko na nákladním automobilu solo 12 tun, nákladní prostor 20 palet se sklopným čelem
  • Nížší střední odborné vzdělání, řp c podmínkou, zdravotní způsobilost k výkonu práce
  • Doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, pd pondělí-pátek
  • Benefity: stravování na pracovišti, prodloužená dovolená, příspěvek na penzijní připojištění, ocenění k životnímu jubileu, výročí pp
  • Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky po-pá (7:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vera.matelova@bmplus.cz.

Nabídka práce byla platná do 11. 10. 2021.

Místo výkonu práce: BM plus, spol. s r.o.
Palackého 501 /40
Holešov, Zlínský kraj 769 01
Mzda: 35000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 11. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 30. 9. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Řidič nákladního automobilu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BM plus, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Holešov. Nabídka práce „Řidič nákladního automobilu“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Kroměříž.