Technická podpora prodeje

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Hledáte práci v lokalitě Holešov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DOBE - CAR s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 5. 10. 2021 na Kontaktní pracoviště Kroměříž. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

pracoviště Holešov
  • Náplň práce: obsluha prodejního a servisního týmu, zajištění evidenčních kontrol, dovoz vozů na stk, me a jiné služby spojené s prodejem vozů, obsluha odtahové služby (řidičská skupina b,c, e), dle potřeby zajištění údržby areálu a jiných ostatních doprovodných činností prodejních a servisních služeb
  • Sou bez maturity, vhodné i pro ozp / ozz, řidičský průkaz sk. b, c (sk. e výhodou), odolnost vůči stresu, pečlivost, odpovědnost, aktivní přístup k práci, spolehlivost a loajalitu
  • Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení
  • Kontakt telefonicky po-pá (8:00 - 16:00 hod. nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@dobecar.cz. do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Nabídka práce byla platná do 21. 10. 2021.

Místo výkonu práce: DOBE- CAR s.r.o., pracoviště
Tovární 1250
Holešov, Zlínský kraj 769 01
Mzda: 25000 - 30000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 11. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 21. 10. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 7. 10. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Technická podpora prodeje“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DOBE - CAR s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Kroměříž.