Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Hulín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Hulín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Hulín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Frézař cnc

Zaměstnavatel PILANA Retek a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hulín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Strojírenský dělník/ce

Zaměstnavatel PILANA Wood s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hulín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Venkovní prodejce/prodejkyně na čerpací stanici

Zaměstnavatel Ing. Marcela Vyzinová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hulín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Brusič ve strojírenské výrobě

Zaměstnavatel PILANA Knives a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hulín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.