Venkovní prodejce/prodejkyně na čerpací stanici

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Hledáte práci v lokalitě Hulín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Ing. Marcela Vyzinová. Nabídka byla vystavena dne 1. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Kroměříž. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště Hulín
  • Obsluha zákazníků u stojanu, nabídka akcí, úklid prostoru čs
  • Vyučení, komunikativnost, spolehlivost
  • Nástup možný ihned, pracovní doba po-ne 6:00-14:00, 14:00-22:00 hod., pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Kontakt telefonicky po-pá (7:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: shell8146@csshell.net
Místo výkonu práce: Ing. Marcela Vyzinová - provozovna Hulín
Záhlinická 1280
Hulín, Zlínský kraj 768 24
Mzda: 20000 - 23000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 3. 5. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 17. 4. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 3. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Venkovní prodejce/prodejkyně na čerpací stanici“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Ing. Marcela Vyzinová nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Zlínský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Kroměříž.