Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Kroměříž

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Kroměříž. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Kroměříž:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Projektant/ka technické přípravy výroby

Zaměstnavatel SP výroba s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Vedoucí prodejny

Zaměstnavatel VÍNO HRUŠKA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21840,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12160,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Pracovnice/pracovník na žehlední prádla

Zaměstnavatel Marián Suchánek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Úklidová pracovnice - úklidový pracovník

Zaměstnavatel Marián Suchánek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Pomocnice/pomocník v kuchyni

Zaměstnavatel chateau.catering, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Pokladní/pokladník v kantýně

Zaměstnavatel chateau.catering, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Nákupčí

Zaměstnavatel MAGNETON a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Kurýr - řidič/ka pro ranní rozvoz novin

Zaměstnavatel Mediateam CZ, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Prodavač/ka - obsluha ve vinotéce

Zaměstnavatel Jana Čamková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 106 - 118,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2021.

Sportovní redaktor/redaktorka

Zaměstnavatel PROMPT SERVIS, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.