Švadlena

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Hledáte práci v lokalitě Kroměříž nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti KM konsult s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 6. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Kroměříž. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: šití ochranných pracovních pomůcek
  • Požadujeme: vyučení, praxe v šití na průmyslových šicích strojích, manuální zručnost
  • Hpp na dobu doba určitou s možností prodloužení
  • Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. večerka (7:30-16:00). po obdržení životopisu vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s vámi další postup.
  • Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude km konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (eu) 2016/679. odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Nabídka práce byla platná do 31. 12. 2019.

Místo výkonu práce: KM konsult s.r.o.
Kaplanova 2836 /2a
Kroměříž, Kroměříž 767 01
Mzda: 13500 - 17000,-Kč / měsíc
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2019

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Švadlena“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .