Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Morkovice-Slížany

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Morkovice-Slížany. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Morkovice-Slížany:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vrátný/vrátná

Zaměstnavatel ABP PROFI Management s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Morkovice-Slížany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 87.3 - 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Morkovice-Slížany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 80 - 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Morkovice-Slížany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 1. 2020.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Zdeněk Frkal hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 97.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Morkovice-Slížany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 9. 2019.

Hlavní účetní

Zaměstnavatel Hanhart Morkovice s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Morkovice-Slížany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2019.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel Zdeněk Frkal hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 97.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Morkovice-Slížany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2019.