Pracovníci v sociálních službách

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Hledáte práci v lokalitě Čáslav nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Alzheimercentrum Filipov, z.ú.. Nabídka byla vystavena dne 22. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Kutná Hora. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Pracovník v sociálních službách
Co vás čeká: sociální péče o klienty s Alzheimerovou chorobou ve všech jejich stádiích. Práce v týmu profesionálních a zkušených zaměstnanců společnosti, viz www.alzheimercentum.cz . Pracovní náplň obsahuje činnosti spojené s přímou obslužnou péčí o klienty s Alzheimerovým onemocněním, a to v jakémkoliv stádiu tohoto onemocnění: pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti apod.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: o pracovní místo se mohou ucházet zájemci, kteří chtějí pracovat v přímé péči o klienty, mají všeobecný rozhled, schopnost empatie a jsou laskaví, spolehliví, trpěliví, pečliví, empatičtí a mají příjemné vystupování. Jsou schopni pracovat samostatně i v týmu. Výhodou je vzdělání v oboru nebo absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách nebo zkušenost s péči o seniory (ev. o seniory s demencí či na psychiatrii).
Co vám můžeme nabídnout: nástupní plat 18.000,- až 21.000,- plus příplatky, navýšení po zkušební době ...), možnost dalšího vzdělávání, podporu odborného růstu, motivující mzdové ohodnocení, seniorský mzdový postup, náborový příspěvek 10.000,-Kč, zajímavou práci ve spolupráci se zkušenými odborníky, zázemí silné a rostoucí společnosti, která poskytuje kvalitní a profesionální péči o seniory, přátelský, vstřícný a profesionální kolektiv.
Zaměstnanecké výhody: dotované obědy za 15,-Kč, zaměstnanecké benefity (příspěvky na rekondiční služby atd.), 5 týdnů dovolené.
Životopisy zasílejte výhradně e-mailem na vrchni.filipov@alzheimercentrum.cz. Telefonický kontakt je možný v pracovní dny v 7:30 - 15:00hod.

Nabídka práce byla platná do 30. 11. 2019.

Místo výkonu práce: Alzheimercentrum Filipov, z.ú.
Zámecká 1 /25
Čáslav, Kutná Hora 286 01
Mzda: 22000 - 29000,-Kč / měsíc
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 30. 11. 2019

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovníci v sociálních službách“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .