Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hledáte práci v lokalitě Kolín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SICCO s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 24. 1. 2020 na Kontaktní pracoviště Kutná Hora. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pro rozšíření našeho kolektivu v Rekreačním a sportovním středisku U Starého rybníka Zbraslavice přijmeme do pracovního poměru kuchaře/kuchařku. Více informací na www.Zbraslavice.eu.
Nabízíme: možnost stravy a ubytování zdarma.
Pouze telefonický kontakt v době od 8:00 - 18:00 hod..
Místo výkonu práce: Zbraslavice 255

Nabídka práce byla platná do 2. 12. 2020.

Místo výkonu práce: SICCO s.r.o. P1
Plynárenská 255
Kolín, Středočeský kraj 280 02
Mzda: 18000 - 24000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 2. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Kuchaři (kromě šéfkuchařů)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti SICCO s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Středočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Kutná Hora.