Pomocná síla do kuchyně

Pomocníci v kuchyni

Hledáte práci v lokalitě Kutná Hora nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti country hotels & restaurants, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 22. 5. 2020 na Úřadu práce ČR - Kutná Hora. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Hotel Mědínek Old Town Kutná Hora *** hledá zkušeného a svědomitého pracovníka na pozici POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI.
Práce je vhodná i pro seniory či osoby s částečnou invaliditou, jedná se o jednoduchou manuální činnost spojenou s mytím nádobí.
POŽADUJEME: chuť pracovat, přátelský a pozitivní přístup k hostům a kolegům, ochota se učit nové věci, výborná znalost českého jazyka.
NABÍZÍME: zázemí stabilního zaměstnání s garancí pravidelné mzdy, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, využívání hotelových služeb, možnost smlouvy na HPP/ DPP.
V případě zájmu pište na uvedený email.

Místo výkonu práce: country hotels & restaurants, s.r.o. P1
Palackého náměstí 316
Kutná Hora, Kutná Hora 284 01
Mzda: 14600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 21. 5. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 5. 6. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 5. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pomocná síla do kuchyně“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti country hotels & restaurants, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Kutná Hora naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Kutná Hora.