Úřad práce Liberec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce pro OZP z katalogu Úřadu práce ČR pro Liberec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP z Úřadu práce Liberec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 17900 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2022.

Všeobecná/ý účetní

Zaměstnavatel AUTO KP PLUS manažerská s.r.o. nabízí práci na pozici "Všeobecná/ý účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 12. 2022.

Ruční balič ve skladu

Zaměstnavatel SPELDE s.r.o. nabízí práci na pozici "Ruční balič ve skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 99.51,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 11. 2022.

Fyzioterapeut/ka

Zaměstnavatel "Centrum léčebné rehabilitace Liberec, s.r.o." nabízí práci na pozici "Fyzioterapeut/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec-Vratislavice nad Nisou.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 11. 2022.

Řidič vzv

Zaměstnavatel ITLC s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20160 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 11. 2022.

Řidič/ka nákladního automobilů - lkw

Zaměstnavatel Wassa commercial, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka nákladního automobilů - lkw" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Aktivní život o.p.s. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 11. 2022.

Technical specialist digital manufacturing

Zaměstnavatel Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. nabízí práci na pozici "Technical specialist digital manufacturing" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 70000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Skladník/administrace

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. nabízí práci na pozici "Skladník/administrace" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 6100 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 11. 2022.

Portýr

Zaměstnavatel Čistící stroje s.r.o. nabízí práci na pozici "Portýr" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel B E K O Engineering, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel REXON SECURITY plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2022.