Operátor/ka výroby

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Hledáte práci v lokalitě Hodkovice nad Mohelkou nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti EMERGE, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 18. 7. 2019 na Úřadu práce ČR - Liberec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, která působí jako dodavatel výlisků a svařovaných montážních celků pro automobilový průmysl. Hledáme posilu do Hodkovic nad Mohelkou na pozici Operátor/ka výroby.
Jako operátor/ka výroby budete přebalovat drobné díly z papírových krabic do KLT boxů, které následně označíte štítkem a umístíte na vyznačené místo k vyzvednutí.
Pracovní poměr nabízíme na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení. Nabízíme i možnost přísedu - pozice vhodná pro OZP.
V případě zaměstnání občana jiného státu je nutné, aby uchazeč plně rozuměl a částečně mluvil česky
Zaměstnanecké výhody: plně hrazené stravenky v hodnotě 85 Kč, odměna za docházku a spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů. Dle místa bydliště možnost domluvit i příspěvek na dopravu.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 9.00 do 14.00 hod., případně i osobně na adrese Ampérova 495, Liberec.

Nabídka práce byla platná do 17. 10. 2019.

Místo výkonu práce: EMERGE, a.s.-011
Rychnovská 383
Hodkovice nad Mohelkou, Liberec 463 42
Mzda: 17000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 4
Nabídka práce je platná: do 17. 10. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 1. 10. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor/ka výroby“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti EMERGE, a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Liberec naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Liberec.