Specialista/ka podpory prodeje

Obchodní referenti

Hledáte práci v lokalitě Hrádek nad Nisou, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti RENOMEtel s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 3. 6. 2022 na Úřadu práce ČR - Liberec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Specialista/ka podpory prodeje“ (vhodné pro OZP)

zkrácený úvazek na 5,5 hod/den, možnost částečně práce i z domova, znalost práce na PC (Excel, Word), komunikativnost, pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné - ČID i PID, nástupní plat cca 12400,- Kč, po zaučení navýšení platu, možnost finančního i profesního růstu, zaslat e-mailem stručný životopis s kontaktem na sebe nebo se hlásit telefonicky

Nabídka práce byla platná do 3. 10. 2022.

Místo výkonu práce: RENOMEtel s.r.o.-002
Žitavská 733
Hrádek nad Nisou, Liberecký kraj 463 34
Mzda: 12400,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 3. 6. 2022
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 3. 10. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 7. 6. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Specialista/ka podpory prodeje“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti RENOMEtel s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Hrádek nad Nisou. Nabídka práce „Specialista/ka podpory prodeje“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Liberec.