Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Liberec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Liberec. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Liberec:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel REXON SECURITY plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel REXON SECURITY plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel AGADAH s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Obsluha pokladny a lektor v dílničkách - brigáda

Zaměstnavatel První volnočasový Ekopark Liberec, z.ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Příprava zboží pro expedici a administrativa

Zaměstnavatel Mgr. Lenka Galandrová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 91 - 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Prodavač/ka ve vinotéce

Zaměstnavatel VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15032 - 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Pracovník/ce na pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení

Zaměstnavatel TREKVILA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Pracovník/ce na pomocné a úklidové práce v provozech stravovacího zařízení

Zaměstnavatel TREKVILA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Operátor/ka výroby

Zaměstnavatel EMERGE, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Konzultant/ka o2 prodejny

Zaměstnavatel O2 Czech Republic a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 62000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2021.

Vedoucí technického úseku

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.