3d konstruktér

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Hledáte práci v lokalitě Liberec nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti B E K O Engineering, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 1. 11. 2019 na Úřadu práce ČR - Liberec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce: 1. máje 871/13, 460 07 Liberec 7.

Náplň práce:

  • Práce s 3d konstrukčními programy (catia, nx, solidworks)
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Spolupráce s různými zákazníky
  • Návrh jednoúčelových strojů
  • Návrh a vývoj plastových dílů pro automobilový průmysl
  • Změnové řízení

Požadavky:

  • Vzdělání technického směru
  • Technické a analytické myšlení
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Mírně pokročilá znalost aj
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme vám:

  • Práci pro renomované zákazníky
  • Možnost práce v zahraničí
  • Individuální finanční ohodnocení
  • Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, stravenky, jazykové kurzy, teambuildingy,…)
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: B E K O Engineering, spol. s r.o.-001
1. máje 871 /13
Liberec, Liberec 460 07
Mzda: 25000 - 35000,-Kč / měsíc
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 16. 12. 2019

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „3d konstruktér“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .