Malíř-tapetář

Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Hledáte práci v lokalitě Liberec, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Jiří Sika. Nabídka byla vystavena dne 25. 7. 2022 na Úřadu práce ČR - Liberec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o práci „Malíř-tapetář“ (vhodné pro OZP)

vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, loajalita, práce v regionu, po zapracování navýšení platu, hlásit se předem telefonicky

Nabídka práce byla platná do 25. 11. 2022.

Místo výkonu práce: Jiří Sika
Sokolovská 134 /11
Liberec, Liberecký kraj 460 01
Mzda: 19000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 25. 7. 2022
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 25. 11. 2022
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 7. 2022

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Malíř-tapetář“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Jiří Sika nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Liberec. Nabídka práce „Malíř-tapetář“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Liberec.