Pracovník/ce v sociálních službách - asistent sociálně terapeutických dílen

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Hledáte práci v lokalitě Liberec nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti FOKUS Liberec o.p.s.. Nabídka byla vystavena dne 27. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - Liberec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadované dovednosti:

řemeslná zručnost, práce s PC, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou, vhodné i pro OZP (bez zásadního omezení hybnosti)

Poznámka k volnému místu:

Do zavedeného ambulantního týmu hledáme pracovníka v sociálních službách - asistenta sociálně terapeutických dílen. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
Popis pracovní pozice: Vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. Provádí nácvik pracovních dovedností (drobná údržba domácnosti, základy řemeslných prací), poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např. při návratu z léčebny, nápomoc při hledání pracovního místa na chráněném nebo volném pracovním trhu. Místo výkonu práce Liberec.
Nabízíme: úvazek 1 (případně zkrácený), smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days. Nástupní plat 17 000,- Kč, po 3. měsících zkušební doby 1 500,- Kč osobní ohodnocení, po dalších třech měsících 1 500,- Kč os. ohodnocení.
Požadujeme: minimální stupeň vzdělání střední odborné technického směru, uživatelskou práci na PC (Word, internet), řemeslnou zručnost, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem.
Nástup: září - říjen 2019, případně dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, sick days.
Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře)
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Nabídka práce byla platná do 26. 11. 2019.

Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s.-001
Nezvalova 662 /18
Liberec, Liberec 460 15
Mzda: 17000 - 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 9. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 26. 11. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 27. 8. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/ce v sociálních službách - asistent sociálně terapeutických dílen“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti FOKUS Liberec o.p.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Liberec naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Liberec.