Pracovník/ce v sociálních službách - asistent sociálně terapeutických dílen

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Hledáte práci v lokalitě Liberec nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti FOKUS Liberec o.p.s.. Nabídka byla vystavena dne 27. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - Liberec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Požadované dovednosti:

řemeslná zručnost, práce s PC, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B výhodou, vhodné i pro OZP (bez zásadního omezení hybnosti)

Poznámka k volnému místu:

Do zavedeného ambulantního týmu hledáme pracovníka v sociálních službách - asistenta sociálně terapeutických dílen. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
Popis pracovní pozice: Vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. Provádí nácvik pracovních dovedností (drobná údržba domácnosti, základy řemeslných prací), poskytuje pomoc, podporu uživatelům, rodinným příslušníkům např. při návratu z léčebny, nápomoc při hledání pracovního místa na chráněném nebo volném pracovním trhu. Místo výkonu práce Liberec.
Nabízíme: úvazek 1 (případně zkrácený), smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days. Nástupní plat 17 000,- Kč, po 3. měsících zkušební doby 1 500,- Kč osobní ohodnocení, po dalších třech měsících 1 500,- Kč os. ohodnocení.
Požadujeme: minimální stupeň vzdělání střední odborné technického směru, uživatelskou práci na PC (Word, internet), řemeslnou zručnost, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem.
Nástup: září - říjen 2019, případně dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, sick days.
Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře)
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Nabídka práce byla platná do 26. 11. 2019.

Místo výkonu práce: FOKUS Liberec o.p.s.-001
Nezvalova 662 /18
Liberec, Liberec 460 15
Mzda: 17000 - 20000,-Kč / měsíc
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 26. 11. 2019

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Pracovník/ce v sociálních službách - asistent sociálně terapeutických dílen“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .